Nagradni fond 5.000.000 dinara

slide 3
Deseto jubilarno Takmičenje za najbolju tehnološku inovaciju

Историјат такмичења

  • Резултати досадашњих такмичења

2005|2006|2007|2008|

2009|2010|2011|2012|

2013|2014

Добитници новчаних награда

Објављујемо списак новчаних награда за тимове пласиране од 1 до 12 места, као и добитнике и висине специјалних награда.

Комплетан списак можете погледати овде>>.

Да бисмо испоштовали процедуру за исплату награда, молимо добитнике да нам најкасније до понедељка, 15. децембра 2014. године доставе податке према инструкцијама које ће бити послате имејлом вођама тима. Уколико неко од добитника не добије инструкције, молимо да нас контактира мејлом на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. .

Ваш Организациони тим НТИ 2014

Финале НТИ 2014

Финале Такмичења за најбољу технолошку иновацију у Србији одржаће се 26. децембра 2014 са почетком у 20 сати у студију РТС-а у Кошутњаку, уз директан пренос на другом програму РТС-а.

У финалу ће се представити шест тимова, и то следећим редоследом:

тим ББХ, иновација Супер влакна, Београд, биотехника,

тим Обло, иновација Обло, Нови Сад, информационо-комуникационе технологије,

тим PirSteel, иновација Protect forte, Ниш, пољопривреда,

тим Ретинг, иновација WeIO - Платформа за интернет објеката/предмета, Београд, електроника и телекомуникације,

тим Рибари, иновација Технологија затвореног контејнерског строго контролисаног органског узгоја рибе, Зрењанин, пољопривреда и

тим Хотнетси, иновација Пчеларска СМС вага, Крушевац. 

Завршено је и крушевачко полуфинале


Друго полуфинале одржано је у петак, 5. децембра у просторијама Регионалне привредне коморе Крушевца.

Петочлани жири су чинили: Владица Петровић, генерални директор ФАМ Крушевац, др Милета Радојевић, директор Управе за сарадњу с црквама и верским заједницама, Мирјана Јелић, помоћник директора Завода за заштиту интелектуалне својине и Ивана Марковић, Регионална привредна комора Краљева.

Представили су се тимови: Bactoland, EcoCoalBriquette, Хорнетси, PirSteel, Обло и Свездрав.

На основу десетоминутних презентација, одговора на питања жирија и преосталих полуфиналних тимова као и на основу квалитета златног минута, жири је одлучио да у финале пролазе тимови:

Све фотографије са полуфинала можете погледати овде>>